Říjen 2011

16 přání (16 wishes)

25. října 2011 v 17:20 Movies
Jeden z mých oblíbených filmů. Spousta lidí je názoru "další trapná disneyovka", ale já si nemůžu pomoct, mám tyhle filmy ráda.;)
Tento film měl u nás premiéru 31.12.2010 (v USA 25.6.). Hlavní roli ztvárnila Debby Ryan a po jejím boku si zahrál Jean-Luc Bilodeau.

After a week

16. října 2011 v 21:37 Daily
Omlouvám se, zase jsem tu týden nebyla, během všedních dnů sem vůbec nemám čas chodit-hlavně kvůli učení do školy. Navíc nevím, o čem bych měla psát, všude možně se snažím hledat inspiraci, tak snad něco v dohledné době sesmolím.
A jak se máte? =) Taky vám připadá, že je venku dne ode dne větší zima? Já už jsem dokonce začala nosit zimní bundu. =D
I love candy..jo, tohle na mě přesně sedí! Ať už se jedná o dortíky, čokoládu, bonbóny, lízatka, prostě zktrátka všechno, co je sladké.<3
Tea Age =)

Amanda Seyfried

9. října 2011 v 18:14 Changes of famous people
Tak tentokrát jsem si vybrala tuto úžasnou herečku. (Děkuju Catherine za skvělej nápad =)). Jelikož se Amanda před kamerou objevila až v 19 letech ve filmu Protivný sprostý holky, nenašla jsem žádnou její fotku z dětství. Filmy s Amandou mám moc ráda, všechny jsem sice neviděla, ale nejvíce se mi určitě líbí Mamma mia!.=)
.

Udělej si pohodičku

1. října 2011 v 13:09 Tips
Každý z nás někdy potřebuje relaxovat po náročném týdnu ve škole. Teď nemám na mysli spánek (který nám samozřejmě dává nejvíce energie), ale obyčejný odpočinek. Někdo si i přes den dává tzv. "deset", ale já, jakmile není tma, nezamhouřím oko. Opravdu málokdy se mi stalo, že bych usnula přes den.
Pár tipů na příjemnou relaxaci ;)