Září 2011

I´m back

30. září 2011 v 19:41
Omlouvám se, že jsem sem nic od soboty nepřidala, ale neměla jsem na psaní článků čas a vlastně jsem ani pořádně nevěděla, o čem bych měla psát.=D Ale tak teď začíná víkend, tak bych snad něco mohla sesmolit. xD A co vy? Co budete dělat o víkendu? =) Do čtvrtka má prej bejt hezky, tak si ještě pár dnů užijeme sluníčka.;)

Miranda Cosgrove

24. září 2011 v 17:21 Changes of famous people
Mirandu Cosgrove moc lidí u nás nezná, ale určitě ti, co koukají na iCarly, vědí, že jde o hlavní představitelku tohoho skvělého seriálu. Letos jí bylo 18 a i ona (podobně jako disneyovské hvězdičky) začínala jako malé "kuře" v seriálu Drake a Josh. Nikde jsem nenašla fotky, kde by byla jako miminko nebo malé děcko, takže fotky zobrazují, jak se měnila mezi 12. a 18. rokem.

Jak si oživit pokoj

20. září 2011 v 15:57 Tips
Vlastní pokoj je přeci jenom místo, kde nějaký ten čas trávíme. Spíme tu, sedíme u pc, píšeme úkoly, relaxujeme, atd. Proto by to měl být prostor, který nejenom splňuje praktickou stránku, ale měly bychom se v něm i příjemně cítit. Je jasné, že pokud vlastníš pokoj se sourozencem, nemůžeš si ho úplně zařídit podle svých představ (brácha by asi z růžových stěn radost neměl xD), ale určitě máš nějaký svůj koutek, který patří jenom Tobě, tudíž zde můžeš popustit uzdu své fantazie. Pokud máš pokoj sama pro sebe, super-nemusíš nic řešit. Snad jenom v obou případech se raději poraď o změně s rodiči, pokud se bude jednat o něco většího.

Sláva

18. září 2011 v 18:12 Na téma
Aspoň jednou si každá z nás v životě představila, jaké by to bylo být slavnou osobností. Zpívat hity pro miliony řvoucích fanoušků, procházet se po mole v šatech od světových návrhářů, vidět se na filmovém pláně v hlavní roli, či napsat bestseller, jehož pokračování bude očekávat milion čtenářů. Ano, takovéhle podoby může sláva mít.

Ale je v tom o hodně více. Spousta vydělaných peněz, které slavným osobnostem zajistí lepší živobytí a vymoženosti, o kterých se obyčejným lidem může jenom zdát, a samozřejmě popularita, která s sebou přináší i četná negativa. Každý je na ulici pozná, hned chce po nich autogram, popř. fotku, zkrátka nikdo je nenechá na pokoji, čímž příjdou zcela o své soukromí. Tohle ještě možná to nejmenší. Dále jsou tu otravní paparazzi, kteří natěšeně čekají, až nějaká hvězdička vyleze ze svého domova nenalíčená, či špatně obléknutá. Hned ji vycvaknou a příští den tato fotka zaplní všechny titulní stránky bulvárních tisků.

Autumn project (Part Two-Fashion)

16. září 2011 v 22:37 Projects
A je tu další část podzimního projektu. =) Tentokrát se zaměříme na módu spojenou s tímto ročním obdobím.


Řasenky

12. září 2011 v 16:43 Beauty
Řasenku používá skoro každá dívka, dokonce i ta, která se moc nelíčí, ale přesto ví, že delší řasy podtrhnou její přirozenou krásu a prohloubí jí pohled. I světlejší typy dívek (světlé vlasy, modré oči, porcelánová pleť) se rázem stanou vyráznějšími. Určitě je dobré při líčení dodržovat pár bodů, aby se výsledkem nestaly slepené smetáky.=D

Londýn

10. září 2011 v 21:57 Places
Město deště a červených jezdících doubledeckerů. Společně s New Yorkem a Tokiem jedno z nejdůležitějších měst na světě. Spousta úctyhodných budov, které určitě stojí za shlédnutí. Leží na řece Temži. Červené telefonní budky. Alespoň jednu z těchto věcí si můžeme si můžeme vybavit, když se řekne slovo "Londýn".

Krása

6. září 2011 v 18:58 Na téma
Co vlastně znamená tento pojem? Nic není úplně krásné nebo úplně hnusné. Dokonalý ideál, kterým bychom se měli řídit, prostě neexistuje a je to dobře. Každý je svým způsobem něčím krásný, a tak by to mělo být. Už od pravěku měli lidé svůj ideál krásy. Právě pro tehdejší matriarchát se tímto "modelem" stala Věstonická venuše, která svou širokou pání zdůrazňovala plodnost. Následovala antika a s ní i antická dokonalost- vypracovaná těla a božská krása.

Autumn project (Part One-Beauty)

2. září 2011 v 19:46 Projects
Pomalu ale jistě se nám blíží podzim a s ním i nová móda, líčení, účesy a celkově i jiná péče o pokožku než v létě. A proto jsem pro vás připravila takový "projekt", který se bude skládat ze čtyř částí, přičemž dnes uvádním první část "Beauty", kde se dozvíte něco o podzimním líčení.