Červenec 2011

Barevné džíny

27. července 2011 v 10:00 Fashion
Vím, že barevné džíny se nosí už déle, ale pořád jsou moderní! Já osobně vlastním troje (červené, žluté a fialové) a prostě je miluju!<3 Nejlépe vyniknou s bílým tričkem, popř. s tričkem, které má potisk do barvy jako barva džín.=)
Více obrázků pro inspiraci ;)

Harry Potter

25. července 2011 v 11:45 Na téma
...ano, před pár dny to všechno skončilo. Do kin vstoupila druhá část posledního dílu fenoménu posledního desetiletí. Chlapec, který přežil, vyvolal přímo světové šílenství.

Shopaholismus

23. července 2011 v 9:01 Na téma
Začíná to nevinnou větou: "Tohle se mi ještě bude hodit..." a končí šílenými dluhy, rozpory se svými nejbližšími a mnohdy i horšími věcmi. Ano, řeč je o shopaholismu neboli o závislosti na nakupování. Ještě před nedávnem si každý při vyslovení slova závislost představil alkoholismus, drogy, popř. přirozenou závislost (malé dítě je závislé na svých rodičích, živé organismy na příjmu potravy, vody a vzduchu). Dnes už jsou ale známé závislosti všeho druhu.
Na rozdíl od kleptomanie se shopaholismus líší tím, že dotyčná osoba věci, které "potřebuje", neukradne, natož si je koupí. Závislým jedincům nakupování přináší potěšení. Nekotrolovatelné nákupy jim nahrazují krachující se vztahy, problémy v práci apod. Radost se ale většinou dostaví pouze v průběhu nakupování, poté přichází výčitky svědomí.
Lidé posedlí tímto "hromaděním" věcí si to zpočátku nechtějí přiznat a nepřipouštějí si žádnou pomoc. To dá rozum, zkuste kuřákovi z ruky sebrat cigaretu, určitě ji hned také hned dobrovolně neodevzdá.
Proto pokud znáte nějakou osobu ve vašem okolí, která trpí těmito příznaky, zkuste si s ní o tom v klidu popovídat, popř. sežeňte ještě někoho, kdo s rozmlouváním pomůže. Pak už jen Good luck!
PS: Pro porozumění, jaký shopaholismus opravdu může být, si pusťte film Báječný svět shopaholiků. Akorát teď si ho stahuju. =D

Tea Age =)

Outfit 0.1

20. července 2011 v 9:34 My outfits
Předevčírem jsem byla trošku nakupovat a koupila jsem si kraťásky a tričko, které malinko připomínají "námořnický styl". O něm si můžete přečíst článek TADY. Obě věci jsou z Terranovy a jsou velmi pohodlné na nošení.=D
Tak teď už fotky.=)

I´m back

18. července 2011 v 12:20
Tak už jsem zpátky z Itálie! xD Pryč odjíždím zase až začátkem srpna, takže teď bych těch 14 dní měla něco přídávat. A jak si užíváte prázdniny? Byli jste někde nebo se teprve někam chystáte? =)
Tea Age =)

I´m going to Italy

8. července 2011 v 15:20
Dneska večer odjíždím na týden k moři do Itálie, takže je tu docela zmatek, snažím se dobalit si poslední věci, stahuju si písničky do mobilu...hlavně abych na něco nezapomněla.xD Tam bych se snad měla připojit na nějakou místní Wifi, takže bych i mohla přidat nějaký ten článek, ale kdybych se náhodou nemohla připojit, tak čekejte článeček nejdřívě až tu další neděli (17.6.).=)
Mějte se krásně a užívejte si prázdniny!
Ciao! Tea Age <3

Paříž

6. července 2011 v 9:54 Places
Jednou bych se do tohoto krásného města chtěla podívat. Nejenže se jedná o město plné památek a módy, je to také jedno z nejromantičtějších míst na světě.<3 Určitě bych zavítala na Eiffelovu věž, poté do největšího muzea na světě Louvre, kde bych se pokochala nejznámějšími obrazy. Dále bych určitě vyrazila na nákupy =D s pravým francouzským crossaintem v ruce.xD

Námořnický styl

4. července 2011 v 10:50 Fashion
Je jednoduchý a pro léto stvořený. Člověk jím nic nezkazí, hodí se na na party i na obyčejnou procházku třeba po pláži. =) Stačí na sebe hodit proužkované tričko v barvě námořnické modři či v jasně červené v kombinaci s bílou barvou a doplnit ho džínovými kraťásky. Korunku ještě všemu nasadí náhrdelník s přívěskem ve tvaru kotvičky. Pro líčení se hodí modré stíny v barvách vodní hladiny, které potrhnou rty nanesené výrazným leskem. Be inspired!

Nehtíky

1. července 2011 v 12:21 Beauty
Každá holka určitě někdy měla nalakované nehty. Ne nadarmo se říká, že nehty jsou vizitkou člověka, a proto by měly byt upravené, což ovšem není otázka pouhého laku. Záleží také na tvaru, pevnosti a barvě nehtu (pokud není např.zažloutlý xD). Co se týče barvy laku, určitě si každý vybere, co se mu zrovna líbí. Někdo jemnou francouzkou manikúru, někdo třeba "drsnější" černou. =D
Tady je pár ukázek toho, jak krásně je možné vylepšit své nehtíky.=)