Červen 2011

Prázdniny

30. června 2011 v 16:27
Dneska po předání vysvědčení začaly prázdniny! =) Všichni už jsme potřebovali...2 měsíce volna! xD Pojedete někam pryč nebo zůstaváte doma a budete chodit na brigádu? Já se pokaždý k nějaký brigádě odhodlávám, ale potom ji odložím na další rok...tak snad už to příště výjde. =D
Skvělá písnička z new alba od Seleny Gomez
Tea Age =)

Lesky na rty

24. června 2011 v 22:07 Beauty
Kdybych si měla vybrat mezi rtěnkou a leskem, nebudu váhat ani minutu. "LESK!". Jsou voňavé, sladké a slovo "lesk" prozrazuje, že se i na rtech krásně lesknou. Avšak také mají pár nedostatků. Natřete si rty tou známou kouzelnou tyčinkou, dostanete žízeň,a tak se jdete napít. V tu ránu se vám všechen lesk smeje a obtiskne na okraj sklenice. Rychle běžíte pro lesk, abyste si ho znovu natřeli a takhle se to pořád opakuje. Snad se někdy vynalezne takový lesk, který by si opravdu zasloužil přívlastek "nesmyvatelný". Jeho vynálezce by určitě mohl být nominován na Nobelovu cenu.=D Ne a teď vážně. Lesky, které podle reklam vydží na rtech celé hodiny, prostě neexistují. V dnešní době se zkrátka nedá věřit ničemu, obzvlášť ve světě reklam.

A teď už pár lesků na ukázku =)
Lesky z Brava


Takový lesk bych chtěla =) a i tu propisku =D


Coca-Cola Vanilla...mňam!

Tea Age

Trička s potisky

21. června 2011 v 14:26 Fashion
Trička s potisky strašně ráda nosím. Takový zajímavý potisek dokáže vyjádřit názor na svět, to, co máme rádi, ale i aktuální náladu. Tady je pár triček...xD

She wants to find love, Jennyfer

I love...filmové hlášky =D

17. června 2011 v 21:01 I love
...hlavně v komediích! Nebudu tady vypisovat hlášky z českých filmů, protože těch se mi jich líbí opravdu málo xD, ale napíšu pár hlášek z mých oblíbených filmů, které mě opravdu oslovily. Nepamatuji si je úplně doslova, takže za to se předem omlouvám. =DI love...the sea

16. června 2011 v 16:46 I love
Já prostě moře miluju! Během svého života jsem pouze spatřila jedno jediné, ale už jen při vzpomínce na to uklidňující šplouchání vln se mi chce relaxovat.
Procházet se po vyhřátých plážích, hledět na třpytivé moře...to je prostě úžasné. =)


Nikdy jsem neviděla západ Slunce, ale musí to být krásné, jak se postupně Slunce přibližuje ke hladině moře a pak úplně zmizí.


Prostě...


xD
Tea Age =)

Style of Emma Roberts

13. června 2011 v 19:13 Styles of Stars
Neteř slavné herečky Julie Roberts, Emma Roberts, má skvělý styl! Patří mezi nejlépe oblékané ženy v Hollywoodu. Nejčastěji sází na klasickou kombinaci bílé a černé barvy, čímž se nedá nic zkazit. Osobně si myslím, že vzhledem k jejímu věku by se mohla častěji odvázat a vyzkoušet i barevnější kombinace. =D K těmto čenobílým kouskům si ráda obléká osvědčené džíny či džínové kraťásky.
Posuďte sami, jak se vám líbí styl Emmy Roberts. =)
Tea Age

Style of Selena Gomez

7. června 2011 v 11:41 Styles of Stars
Styl Seleny Gomez je dívčí a jemný. V kouzelnících z Waverly se mi nejdříve zdál takový bláznivý (dokázala skombinovat hned několik barviček) xD, ale pak začala hodně nosit roury, dlouhá trika a kozačky. Je zajímavé, že v jednom díle se objevila s mikádem, v druhém s dlouhými vlasy a takhle to pořád střídala. =D Nejhezčí jsou ale ty její vlny.=)

Dívčí styl:

a z Kouzelníků z Waverly
Tea Age =)

Jak líčit oční stíny

3. června 2011 v 14:29 Beauty
Postup o tom, jak si správně nalíčit oči očními stíny při různých nedostatcích.

Pokud máš zapadlé oči: Na celé víčko použij světlý oční stín nebo korektor. Tímto trikem zesvětlíš a rozjasníš víčka. Pro zvýraznění pohledu použij obyčejnou řasenku.

Pokud máš klesající víčka: Nanes středně tmavé nebo tmavé odstíny těsně nad řasy. Linku táhni až k venkovnímu koutku oka.Jemným štetcem barvu rozetři od oblouku až k vnitřnímu koutku oka. Celý efekt dokončíš troškou světlejšího odstínu k vnitřnímu koutku oka. Oči pak budou vypadat ještě větší a výraznější.

Pokud máš výrazná víčka: Na místo, kam dopadá víc světla, nanes jemně šedý nebo hnědý odstín, abys vytvořila falešné stíny. Jemně světlé odstíny nanes na nadočnicový oblouk tak, aby opticky vystoupl a zvýraznil se.

Pokod máš malé oči: Světlé odstíny nebo korektor nad vrchními řasam itvoje oči rozzáří a otevře. Nezapomeň na více vrstev řasenky.

Pár stínů pro inspiraci =)
Nalíčené oči:Používátě také oční a stíny? A jakou barvu? =)
Tea Age